Strona główna » 

O nas

Podróż do Karaczi.

Karachi to miasto portowe położone na południu Pakistanu. Raży drugi na świecie w wielkości po Szanghaju. Według danych na 2016 r. Na jego terytorium mieszkało ponad 23 miliony ludzi. Oprócz pięknych plaż, Karachi może zaoferować turystom dużą liczbę atrakcji i ciekawych miejsc.
Jego podróżowanie po mieście lepiej jest zacząć od jego centrum, w którym znajduje się ratusz. Został zbudowany w latach trzydziestych i jest typowym stylem barokowym. Punktem kulminacyjnym struktury jest duża kopuła i kilka wież zegarka. W nocy, budynek jest podświetlony, co stwarza niesamowicie piękny efekt.
FRER Hall inny punkt orientacyjny Karaczi, który był wykonywany w stylu Venetian Gothic. Aby zakończyć budynek, stosowano czerwony i żółty piaskowiec, a także żółty wapień. Początkowo lokalny ratusz był pierwotnie w ścianach FRER Hall, ale po ataku terrorystycznym na następny budynek konstrukcja została zamknięta na wizyty. Dziś w jego ścianach znajduje się muzeum.
Jednym z najpopularniejszych miejsc wśród miejscowych jest rynek cesatyczny. Został zbudowany na początku lat 20-tych przez lokalnego gubernatora na cześć brytyjskiej królowej. Tutaj możesz kupić produkty dla każdego smaku od produktów i kończących się pracami lokalnych mistrzów. Oprócz tacy na świeżym powietrzu, rynek niewiarygodnie piękne pawilony wewnętrzne, które są doskonale zachowane do czasu naszego czasu.
Szczególnie interesujące wśród turystów powinni powodować największą hinduską świątynię w kraju. Znajduje się na terytorium 32 000 metrów kwadratowych. m. i jest typowym przedstawicielem stylu AmPIR. Świątynia jest rodzajem stożka z konstrukcją pomocy w formie małych wieżyczek. Ponadto budynek urządzony jest pięknymi tarasami i dwukropkiem.
Przybycie do Karaczi nie można ominąć pałacu Mohartty. Został zbudowany w latach 20. i przez długi czas był rezydencją lokalnego milionaire. Budynek urządzony jest z kopułami, barwionymi łóżkami, balustradami. Ponadto pałac jest wyposażony w podziemne tunele, które turyści mogą odwiedzić w ramach wycieczki.
Aby cieszyć się nieistotną architektoniką, a naturalne piękno turystów lepiej iść na jedną z najpiękniejszych plaż w okolicy. Paradise Point Place, które nie pozostawiają żadnych obszarów turystycznych. Plaża słynie z czystej wody, żółtego piasku, rozwiniętej infrastruktury. Jego najważniejszą atrakcją jest niesamowicie piękne skaliste półki, które są w wodzie w pobliżu wybrzeża.
Karaczi jest ogromnym megalopolisem z długą historią, która doskonale łączyła architekturę europejską i lokalny smak. Greitieji kreditai internetu, neoficialios paskolos be kredito patikrinimo, netikrinant kredito istorijos, įsiskolinusiems ir bedarbiams https://paskolos-internetu.eu/paskolos-bedarbiams/

ad602f1d47f0dc93c781f44e37227a45